חדשותספורטכלכלהחינוךתרבותחברהוידאופורום
מי אנחנומי אנחנו???כתבו לנוהודעותהודעותניחומיםניחומיםהלוחהלוחדע-עירךדע-עירךמ.ט.י.מ.ט.י.לוח שנהלוח שנה  searchחיפוש

עכשיו 29 מרץ 2024, 08:50

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 13 הודעות ] 

Bookmark and Share

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הפועל עכו השנה מסיימת באיזה מקום לפי דעתכם?
הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2008, 20:17 
משתמש עם ניסיון בעכונט
משתמש עם ניסיון בעכונט

הפועל עכו בעזרת השם השנה מקום ראשון והיא עולה ליגה אם לא ראשון אז או שני או שלישי וזהו לא יותר בהצלחה להפועל עכו השנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הפועל עכו השנה מסיימת באיזה מקום לפי דעתכם?
הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2008, 21:42 
עכונט כדרך חיים

בהצלחה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2008, 22:11 
משתמש התקדם מעל 350 הודעות
משתמש התקדם מעל 350 הודעות
סמל אישי של המשתמש

לפי דעתי נסיים במקום ה 2

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2008, 22:12 
לדעתי גביע הטוטו זה יותר מבחן של שחקנים בקבוצות!!
מקום 6 ונילך למבחנים ובעזרת השם נעלה..
מקווה שנעלה מ1-5 אבל לא ניראלי מקווה שאני טועה

חזור למעלה

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2008, 23:31 
מתמש מתקדם מעל 450 הודעות
סמל אישי של המשתמש

מקווווווה שבמקום ה-1 ועים לא בסדר בין המקום ה- 1-5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2008, 00:08 
משתמש עם ניסיון בעכונט
משתמש עם ניסיון בעכונט

בוא נהיה ריאליסטים ונגיד שעכו לא בנוייה לקחת את המקום הראשון וזה עוד לפני שראינו את הליגה כולה! אבל בוודאות היא תהיה אחת העולות. היא תסיים במקום ה-4-5 כי יש קבוצות שהם יותר חזקות ועם יותר פוטנציאל מאשר לעכו.
ורציתי להגיד משהו למר דני טיומקין, למה אתה מגיב הודעות שאינם קשורות?! מטרת פותח האשכול הוא לברר מה אנחנו חושבים שתהיה המיקום של הקבוצה.. ואתה בא בתגובה שהיא חסרת משמעות מבחינת פותח האשכול: "בהצלחה" אמנם כוונותך טובות, אך עצם זה שאתה באמת כמו שכולם אומרים מגיב לכמעט כל שטות ועצם זה שאתה מביא תגובה שאינה קשורה כלל וכלל לכותרת ומטרת הפותח של אשכול זה מביאה את המסקנה שאתה פשוט "ספאמר" אם אתה לא יודע מהו מושג זה אתה יכול לשאול אותי בפרטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2008, 00:57 
עכונט כדרך חיים

dani avshalomov כתב:
ורציתי להגיד משהו למר דני טיומקין, למה אתה מגיב הודעות שאינם קשורות?! מטרת פותח האשכול הוא לברר מה אנחנו חושבים שתהיה המיקום של הקבוצה.. ואתה בא בתגובה שהיא חסרת משמעות מבחינת פותח האשכול: "בהצלחה" אמנם כוונותך טובות, אך עצם זה שאתה באמת כמו שכולם אומרים מגיב לכמעט כל שטות ועצם זה שאתה מביא תגובה שאינה קשורה כלל וכלל לכותרת ומטרת הפותח של אשכול זה מביאה את המסקנה שאתה פשוט "ספאמר" אם אתה לא יודע מהו מושג זה אתה יכול לשאול אותי בפרטי.

ראשית כל,מר אבשלומוב הנכבד,תודה לך על ההערה שהערת.אני אקח זאת לתשומת ליבי.
פותח השירשור,מוחמיד,רשם-
ציטוט:
הפועל עכו בעזרת השם השנה מקום ראשון והיא עולה ליגה אם לא ראשון אז או שני או שלישי וזהו לא יותר בהצלחה להפועל עכו השנה

ועל כן כתבתי בהצלחה,בתגובה למה שפותח השירשור כתב.אולי שגיתי בכך שלא כתבתי מה דעתי בנוגע למקום שבו הפועל עכו תסיים,ודעתי ותקוותי,אגב,שהיא תסיים במקום שיבטיח לה את העליה לליגת העל.
אגב,מי שקובע שהודעות אינן קשורות זה רועי,מנהל הפורום,ואם הוא אמצא לנכון שההודעה לא קשורה לנושא,אז מבחינתי שהיא תימחק,ואני אקבל זאת בברכה.

באשר ל'ספאמר'-אם אינני טועה זה בא מ'ספאם'(דואר זבל)-תקן אותי אם אני טועה,ואני בהחלט לא כזה...(וזו בעיני גם סוג של העלבה-בכל מיקרה צריך לחשוב לפני שכותבים משהו שאולי יפגע במישהו אחר...)
אני,אגב,מגיב כאן באתר בכלל ובפורום הספורט בתוקף היותי רשום בפורומים ומתוקף היותי תושב עכו,כשנושא הספורט הוא חשוב לא פחות לעיר שלנו מכל נושא אחר,וכולי תיקווה שהקב' שלנו תצליח העונה-חייבים לקוות לטוב,להחזיק אצבעות ולאחל המון בהצלחה,כדי בסוף נעלה ליגה,ואם יש לי המקום להביע את התקוות שלי,אז אני רושם ומביע.
ואם למישהו יש בעיה עם כך-אז חבל ואני מצטער...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2008, 02:26 
משתמש עם ניסיון בעכונט
משתמש עם ניסיון בעכונט

דני טיומקין כתב:
dani avshalomov כתב:

ראשית כל,מר אבשלומוב הנכבד,תודה לך על ההערה שהערת.אני אקח זאת לתשומת ליבי.
פותח השירשור,מוחמיד,רשם-
ציטוט:

ועל כן כתבתי בהצלחה,בתגובה למה שפותח השירשור כתב.אולי שגיתי בכך שלא כתבתי מה דעתי בנוגע למקום שבו הפועל עכו תסיים,ודעתי ותקוותי,אגב,שהיא תסיים במקום שיבטיח לה את העליה לליגת העל.
אגב,מי שקובע שהודעות אינן קשורות זה רועי,מנהל הפורום,ואם הוא אמצא לנכון שההודעה לא קשורה לנושא,אז מבחינתי שהיא תימחק,ואני אקבל זאת בברכה.

באשר ל'ספאמר'-אם אינני טועה זה בא מ'ספאם'(דואר זבל)-תקן אותי אם אני טועה,ואני בהחלט לא כזה...(וזו בעיני גם סוג של העלבה-בכל מיקרה צריך לחשוב לפני שכותבים משהו שאולי יפגע במישהו אחר...)
אני,אגב,מגיב כאן באתר בכלל ובפורום הספורט בתוקף היותי רשום בפורומים ומתוקף היותי תושב עכו,כשנושא הספורט הוא חשוב לא פחות לעיר שלנו מכל נושא אחר,וכולי תיקווה שהקב' שלנו תצליח העונה-חייבים לקוות לטוב,להחזיק אצבעות ולאחל המון בהצלחה,כדי בסוף נעלה ליגה,ואם יש לי המקום להביע את התקוות שלי,אז אני רושם ומביע.
ואם למישהו יש בעיה עם כך-אז חבל ואני מצטער...

חס וחלילה אחי, לא התכוונתי להעליב אותך כלל וכלל באמת שלא.. (ספאמר= אדם אשר כותב דברים שלא לעניין) ככה זה הולך היום בפורומים. הקטע הוא שבכל אשכול אתה מגיב! זה פשוט לא יאמן עד כמה תוכל לבזבז את זמנך היקר שעוד רגע אתה הולך ללמוד לתואר. תעשה משהו עם החיים בנוסף להתנדבויות ולגלוש בפורומי עכונט. באמת זו עצה שלי בתור אדם שאכפת לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2008, 10:49 
עכונט כדרך חיים

dani avshalomov כתב:
חס וחלילה אחי, לא התכוונתי להעליב אותך כלל וכלל באמת שלא.. (ספאמר= אדם אשר כותב דברים שלא לעניין) ככה זה הולך היום בפורומים. הקטע הוא שבכל אשכול אתה מגיב! זה פשוט לא יאמן עד כמה תוכל לבזבז את זמנך היקר שעוד רגע אתה הולך ללמוד לתואר. תעשה משהו עם החיים בנוסף להתנדבויות ולגלוש בפורומי עכונט. באמת זו עצה שלי בתור אדם שאכפת לו.

דני,
תודה לך על העצה והדאגה!
אני אקח זאת לתשומת ליבי!
עכונט זה כמו משהו ממכר בעיני-
אם אתה רוצה ויש לך על מה להגיב,אז אתה פשוט מגיב ולא יכול לעצור את עצמך(אני מדבר כאן בגוף שני,אך כוונתי לומר את הדברים בגוף ראשון,כוונה אלי),ואין לזה,בעיני לפחות,תרופה.
אני מס' פעמים עשיתי הפסקה בכתיבה שלי לחודש-חודשיים(פשוט כי לא היה לי זמן),וחשתי מאוד רע עם זה(אולי יש כאן גם איזושהוא מימד חולני,לא יודע).
ונכון שהדבר הכי חשוב זה לעשות משהו בחיים ולא רק להתנדב או לכתוב בפורומים,ועוד מעט אני גם הולך ללמוד,שזה בעיני הדבר החשוב ביותר(כי בלי לימודים אין עתיד),ואולי אז אני אוכל 'להתנתק' מעכונט לתקופה מסוימת,אך לבינתיים,לצערי,איני יכול...אך עם זאת אני אנסה למתן את התגובות שלי ולא להגיב על כל אשכול ואשכול שנפתח כאן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2008, 20:27 
משתמש קבוע בעכונט - מעל 600 הודעות
משתמש קבוע בעכונט - מעל 600 הודעות

מקום אחרון ואם לא אז לפני אחרון.

סתם סתם אל תתעצבנו, :) מקום 3-4 בממוצע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2008, 23:46 

אני תמיד שואף שהקבוצה שלנו תהיה ראשונה ...
אני מקווה שעכו תסיים כאלופת הליגה...
אבל מצד שני מה שמעניין אותי זה שעכו תעלה ליגה !
אני רואה את עכו מסיימת בין המקומות 1-3

עכו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוגוסט 2008, 15:45 
משתמש עם ניסיון בעכונט
משתמש עם ניסיון בעכונט

דני טיומקין כתב:
dani avshalomov כתב:

דני,
תודה לך על העצה והדאגה!
אני אקח זאת לתשומת ליבי!
עכונט זה כמו משהו ממכר בעיני-
אם אתה רוצה ויש לך על מה להגיב,אז אתה פשוט מגיב ולא יכול לעצור את עצמך(אני מדבר כאן בגוף שני,אך כוונתי לומר את הדברים בגוף ראשון,כוונה אלי),ואין לזה,בעיני לפחות,תרופה.
אני מס' פעמים עשיתי הפסקה בכתיבה שלי לחודש-חודשיים(פשוט כי לא היה לי זמן),וחשתי מאוד רע עם זה(אולי יש כאן גם איזושהוא מימד חולני,לא יודע).
ונכון שהדבר הכי חשוב זה לעשות משהו בחיים ולא רק להתנדב או לכתוב בפורומים,ועוד מעט אני גם הולך ללמוד,שזה בעיני הדבר החשוב ביותר(כי בלי לימודים אין עתיד),ואולי אז אני אוכל 'להתנתק' מעכונט לתקופה מסוימת,אך לבינתיים,לצערי,איני יכול...אך עם זאת אני אנסה למתן את התגובות שלי ולא להגיב על כל אשכול ואשכול שנפתח כאן...

שוב אני אומר שלא תחשוב (או תחשבו) שלפי דעתי אינך רצוי כאן בפורום.. פשוט יש דברים אחרים שניתן לעשות ושיקדמו אותך בעתיד מאשר לשבת במחשב ולכתוב הודעות. ועוד משהו לפי דעתי אתה אדם מאוד חזק ורואים זאת במספר הרב של המקומות שבהן אתה מתנדב.. ולכן אתה יכול להתגבר על סוג כזה של התמכרות.. אנשים נגמלים מעישון אנשים נגמלים משתייה אנשים נגמלים מדברים שהם הרבה יותר גרועים (ממש בהרבה) בגלישה בפורומי עכונט.. בתור איש שמבין בתחום הרפואה.. התמכרות מכל סוג שהיא אינה בריאה גם אם היא נחשבת להתמכרות טובה ובין אם זה נחשב להתמכרות רעה התמכרות מכל סוג שהיא מסוכנת לאדם ואף נתנו לזה שם בינלאומי- אובססיה. אז תתחיל קלחת את עצמך בידיים ;)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוגוסט 2008, 16:52 
עכונט כדרך חיים

דני,
שוב תודה על דבריך!
אני לוקח אותם בתור ביקורת בונה,וזה במידה מסוימת נותן חומר למחשבה ואף מחזק...

קיבלתי בימים האחרונים עוד ביקורות בנוגע לכתיבה שלי,הפנמתי וגם שיניתי את ההרגלים!
בקשר להתמכרות-אפשר להשתחרר מכך בקלות,אם אתה עסוק במשהו אחר,וכך אני גם אנהג מעתה ועד לימודי!!!
צריך שהכל יהיה בפרופרוציות ובגבולות המותר והרצוי!

שבת שלום ובהצלחה לקב' שלנו במשחק,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 13 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: